Trainingsschema

Senioren
D01
16:30 - 18:00
KG 2 RABO
Trainer(s)
Opmerkingen
vanaf 23 mei strafcorner training MB 1; 1/2 veld
D01
20:00 - 22:00
KG 2 RABO
Trainer(s)
Opmerkingen
D09
20:00 - 21:30
KG 7 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D10
21:00 - 22:30
KG 1 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D11
20:30 - 22:00
KG 7 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
D12
21:00 - 22:30
KG 5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
D13
20:00 - 21:30
KG 5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ02
19:00 - 20:30
KG 7 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
DJ04
21:00 - 22:30
KG 6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA01
18:00 - 19:30
KG 3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MA06
19:30 - 21:00
KG 1 - CD
Trainer(s)
Hans Kox
Opmerkingen
MA09
20:00 - 21:00
KG 1 - AB
Trainer(s)
Freek van der Aa
Cas Aarts
Opmerkingen
Junioren B
MB01
19:30 - 21:00
KG 3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren C
MC03
19:00 - 20:00
KG 2 RABO - AB
Trainer(s)
Frank Sanders
Opmerkingen
MC04
18:00 - 19:00
KG 2 RABO - AB
Trainer(s)
Asger Wolters
Arjan Lemmers
Opmerkingen
MC05
19:00 - 20:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Fleur van de Wouw
Opmerkingen
MC06
19:00 - 20:00
KG 5 - CD
Trainer(s)
Kathelijne Goosen
Opmerkingen
MC07
19:00 - 20:00
KG 1 - AB
Trainer(s)
Ray van der List
Opmerkingen
MC08
19:00 - 20:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MC09
19:00 - 20:00
KG 4 - CD
Trainer(s)
Martijn van de Wouw
Opmerkingen
MC10
19:00 - 20:00
KG 6 - AB
Trainer(s)
Dani van Dijk
Opmerkingen
MC11
19:00 - 20:00
KG 7 - AB
Trainer(s)
Jeroen van de Sande
Opmerkingen
MC12
18:00 - 19:00
KG 4 - CD
Trainer(s)
Charlotte Schoonus
Lotte van Kuijk
Opmerkingen
MC13
17:30 - 19:00
KG 1 - AB
Trainer(s)
Kathelijne Goosen
Opmerkingen
MC14
18:00 - 19:30
KG 1 - CD
Trainer(s)
Freek van der Aa
Cas Aarts
Opmerkingen
Junioren D
MD01
18:00 - 19:30
KG 3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
MD03
17:00 - 18:00
KG 7 - CD
Trainer(s)
Cora Cijvat
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
M8E1
17:00 - 18:00
KG 3 - AB
Trainer(s)
Bart Schraven
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:00
KG 3 - AB
Trainer(s)
Thijmen de Kock
Opmerkingen
M8E3
17:00 - 18:00
KG 3 - CD
Trainer(s)
Mayke Kluijt
Opmerkingen
M8E4
17:00 - 18:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
M8E5
17:00 - 18:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Eelco Oostra
Opmerkingen
M8E6
17:00 - 18:00
KG 4 - CD
Trainer(s)
Eline Duijvestijn
Opmerkingen
M8E7
17:00 - 18:00
KG 4 - CD
Trainer(s)
Jasmijn Kruijssen
Opmerkingen
M8E8
17:00 - 18:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Bibi Nummelin
Opmerkingen
M8E9
17:00 - 18:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Esmée Kienhuis
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E01
17:00 - 18:00
KG 6 - AB
Trainer(s)
Josefien Hoogers
Opmerkingen
M6E02
17:00 - 18:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Fréderique Zandbergen
Opmerkingen
M6E03
17:00 - 18:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Bente Dielen
Opmerkingen
M6E04
17:00 - 18:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Lara Gruijters
Opmerkingen
M6E05
17:00 - 18:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Valerie Zandbergen
Nora Sanders
Opmerkingen
M6E06
17:00 - 18:00
KG 7 - AB
Trainer(s)
Senna de Hoogd
Opmerkingen
M6E07
17:00 - 18:00
KG 7 - AB
Trainer(s)
Mikki Goossens
Opmerkingen
M6E08
17:00 - 18:00
KG 7 - AB
Trainer(s)
Roos Bogaers
Opmerkingen
M6E09
17:00 - 18:00
KG 7 - AB
Trainer(s)
Isa Brocken
Emma Sprengers
Opmerkingen
Jongste jeugd F
M3F01
16:00 - 17:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Babette Schraven
Opmerkingen
M3F02
16:00 - 17:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Frédérique Ulusan
Opmerkingen
M3F03
16:00 - 17:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Indy de Rooij
Opmerkingen
M3F04
16:00 - 17:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Annelynn van den Broek
Opmerkingen
M3F05
16:00 - 17:00
KG 5 - CD
Trainer(s)
Renée van Doorn
Opmerkingen
M3F06
16:00 - 17:00
KG 5 - CD
Trainer(s)
Fleur de Kroon
Opmerkingen
M3F07
16:00 - 17:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Maartje Verhuizen
Opmerkingen
M3F08
16:00 - 17:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Anne Payens
Opmerkingen
M3F09
16:00 - 17:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Eline Duijvestijn
Opmerkingen
M3F10
16:00 - 17:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Marit van Rijen
Guusje Vesseur
Opmerkingen
Overig
Munkey
16:00 - 17:00
KG 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
H02
20:00 - 21:30
KG 4 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H03
21:00 - 22:30
KG 3 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
H08
20:30 - 22:00
KG 3 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
H09
21:00 - 22:30
KG 6 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
Vet LA
21:00 - 22:30
KG 1 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
20:00 - 21:30
KG 4 - CD
Trainer(s)
Bart Neutkens
Opmerkingen
JA3
20:00 - 21:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Hans Hermens
Opmerkingen
JA4
19:30 - 20:30
KG 3 - CD
Trainer(s)
Frank Kampschreur
Opmerkingen
Junioren B
JB1
18:00 - 20:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Koos Bergmans
Adam Le Page
Opmerkingen
JB3
20:00 - 21:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Lysanne van Dorp
Jan Bus
Opmerkingen
JB4
20:00 - 21:00
KG 6 - AB
Trainer(s)
Dani van Dijk
Opmerkingen
Junioren C
JC1
18:00 - 19:30
KG 2 RABO - CD
Trainer(s)
Coen Specken
Guus Groels
Opmerkingen
JC3
18:00 - 19:00
KG 7 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JC4
18:00 - 19:00
KG 7 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
JC5
18:00 - 19:00
KG 6 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JC6
18:00 - 19:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
JD3
18:00 - 19:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
JD4
18:00 - 19:00
KG 5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Jongste jeugd E8
J8E1
17:00 - 18:00
KG 3 - CD
Trainer(s)
Babette Schraven
Opmerkingen
J8E2
17:00 - 18:00
KG 5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E3
17:00 - 18:00
KG 5 - CD
Trainer(s)
Tijn Pijnenburg
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
17:00 - 18:00
KG 6 - AB
Trainer(s)
Maartje Verhuizen
Opmerkingen
J6E2
17:00 - 18:00
KG 6 - AB
Trainer(s)
Pepijn de Korte
Opmerkingen
J6E3
17:00 - 18:00
KG 6 - AB
Trainer(s)
Thijs Meuwissen
Jesse Buyink
Opmerkingen
Jongste jeugd F
J3F01
16:00 - 17:00
MKG 2
Trainer(s)
Floris van Rijn
Joris Rietbergen
Opmerkingen
J3F02
16:00 - 17:00
MKG 2
Trainer(s)
Jens Moschner
Arthur van Houts
Opmerkingen
J3F03
16:00 - 17:00
KG 5 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
J3F04
16:00 - 17:00
KG 4 - CD
Trainer(s)
Tim Delmée
Opmerkingen
J3F05
16:00 - 17:00
KG 4 - CD
Trainer(s)
Ivo Wintels
Opmerkingen
Overig
Extern Verhuur
15:00 - 16:00
MKG 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Rene Dinant
Kinderstad
15:30 - 17:00
KG 7
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Hockey Academie
16:00 - 17:30
KG 1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen
Trainingsgroep E/F Jeugd
16:00 - 17:00
KG 6
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen