Trainingsschema

Senioren
D14
20:30 - 22:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
MA01
19:00 - 20:30
KG 2 RABO - CD
Trainer(s)
Joep van Nuland
Joep van der Coelen
Opmerkingen
MA02
19:00 - 20:30
KG 1 - CD
Trainer(s)
Kais Khanfir
Mart Verschuren
Opmerkingen
MA06
19:30 - 20:30
KG 6 - CD
Trainer(s)
Hans Kox
Opmerkingen
MA12
19:30 - 21:00
KG 6 - AB
Trainer(s)
Marloes Smolders
Opmerkingen
Junioren B
MB01
19:00 - 20:30
KG 2 RABO - AB
Trainer(s)
Geert van der Mijden
Jaap Groels
Opmerkingen
MB02
19:00 - 20:30
KG 1 - AB
Trainer(s)
Joost Gulikers
Opmerkingen
Junioren C
MC01
17:30 - 19:00
KG 2 RABO - CD
Trainer(s)
Hein Kempenaars
Opmerkingen
MC02
17:30 - 19:00
KG 1 - CD
Trainer(s)
Jocelyne Franken
Opmerkingen
Junioren D
MD01
17:30 - 19:00
KG 2 RABO - AB
Trainer(s)
Anne Rasenberg
Femke Maas
Opmerkingen
MD02
17:30 - 19:00
KG 1 - AB
Trainer(s)
Lisa Schilder
Mart Verschuren
Pleun van der Zand
Opmerkingen
Jongste jeugd E
M6E01
17:00 - 18:00
KG 3 - AB
Trainer(s)
Josefien Hoogers
Opmerkingen
M6E02
17:00 - 18:00
KG 3 - CD
Trainer(s)
Carlijn Kasdorp
Opmerkingen
M6E03
17:00 - 18:00
KG 3 - CD
Trainer(s)
Bente Dielen
Opmerkingen
M6E04
17:00 - 18:00
KG 3 - CD
Trainer(s)
Bart Jan van Collenburg
Opmerkingen
M6E05
17:00 - 18:00
KG 3 - CD
Trainer(s)
Floor Roks
Teun Roks
Opmerkingen
M6E06
17:00 - 18:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Caroline van Gurp
Elise Hermans
Opmerkingen
M6E07
17:00 - 18:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Lotte Kastelijns
Rona van Korven
Opmerkingen
M6E08
17:00 - 18:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Mara van der Leun
Opmerkingen
M6E09
17:00 - 18:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Elles van der Sanden
Sanne van Dommelen
Opmerkingen
M8E1
17:00 - 18:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Brenda van Roosmalen
Opmerkingen
M8E2
17:00 - 18:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Thijmen de Kock
Opmerkingen
M8E3
17:00 - 18:00
KG 5 - CD
Trainer(s)
Mayke Kluijt
Opmerkingen
M8E4
17:00 - 18:00
KG 6 - AB
Trainer(s)
Lotte Strijbos
Opmerkingen
M8E5
17:00 - 18:00
KG 6 - AB
Trainer(s)
Eelco Oostra
Opmerkingen
M8E6
17:00 - 18:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Eline Duijvestijn
Opmerkingen
M8E7
17:00 - 18:00
KG 6 - CD
Trainer(s)
Willemijn Wolfs
Opmerkingen
M8E8
17:00 - 18:00
KG 7 - AB
Trainer(s)
Esmée Kienhuis
Opmerkingen
M8E9
17:00 - 18:00
KG 7 - AB
Trainer(s)
Valerie van Gurp
Opmerkingen
Overig
Recreanten A
20:30 - 22:00
KG 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Recreanten B
20:30 - 22:00
KG 2 RABO
Trainer(s)
Opmerkingen
Senioren
HJ01
21:00 - 22:30
KG 4 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:30 - 21:00
KG 3 - CD
Trainer(s)
Joop Ooms
Opmerkingen
JA2
19:30 - 21:00
KG 4 - CD
Trainer(s)
Joey van Rumund
Opmerkingen
JA3
19:30 - 21:00
KG 7 - CD
Trainer(s)
Rick Rodriques de Miranda
Opmerkingen
JA4
19:30 - 21:00
KG 7 - AB
Trainer(s)
Matthijs Fransen
Opmerkingen
Junioren B
JB1
19:30 - 21:00
KG 3 - AB
Trainer(s)
Adam Le Page
Bart Neutkens
Opmerkingen
JB2
19:30 - 21:00
KG 4 - AB
Trainer(s)
Joost Eekelaar
Nicolaï Jurgens
Opmerkingen
JB3
19:30 - 21:00
KG 5 - AB
Trainer(s)
Lysanne van Dorp
Opmerkingen
JB4
19:30 - 21:00
KG 5 - CD
Trainer(s)
Myriam Arends
Opmerkingen
Junioren C
JC1
17:30 - 19:00
KG 4 - CD
Trainer(s)
Coen Specken
Guus Groels
Opmerkingen
JC2
18:00 - 19:30
KG 4 - AB
Trainer(s)
Eric Willems
Opmerkingen
JC3
18:00 - 19:30
KG 6 - AB
Trainer(s)
Mike Reuser
Rob Reijnen
Opmerkingen
JC4
18:00 - 19:30
KG 6 - CD
Trainer(s)
Frank Nederhoff
Opmerkingen
JC5
18:00 - 19:30
KG 7 - AB
Trainer(s)
Kas Hermens
Niels Haans
Opmerkingen
JC6
18:00 - 19:30
KG 7 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
JD1
18:00 - 19:30
KG 3 - AB
Trainer(s)
Teun Specken
Thijs Schraven
Opmerkingen
JD2
18:00 - 19:30
KG 3 - CD
Trainer(s)
Jasper Schuller
Matthijs Schuller
Opmerkingen
JD3
18:00 - 19:30
KG 5 - AB
Trainer(s)
Guust van Stiphout
Opmerkingen
JD4
18:00 - 19:30
KG 5 - CD
Trainer(s)
Thomas Mes
Opmerkingen
Jongste jeugd E
J6E1
17:00 - 18:00
KG 3 - AB
Trainer(s)
Miranda Baekers
Opmerkingen
J6E2
17:00 - 18:00
KG 3 - AB
Trainer(s)
Pepijn de Korte
Opmerkingen
J6E3
17:00 - 18:00
KG 3 - AB
Trainer(s)
Jesse Buyink
Thijs Meuwissen
Opmerkingen
J8E1
17:00 - 18:00
KG 5 - CD
Trainer(s)
Thijs Schraven
Opmerkingen
J8E2
17:00 - 18:00
KG 7 - CD
Trainer(s)
Opmerkingen
J8E3
17:00 - 18:00
KG 7 - CD
Trainer(s)
Karsten van Dongen
Opmerkingen
Overig
Kinderstad
16:00 - 17:30
KG 1
Trainer(s)
Trainingsgroep
Opmerkingen