Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Kinderstad Trainingsgroep KG 1 Wout Jansen
17:00 - 18:00 J6E1 Floris van Rijn
Cengo Ulusan
KG 4 - AB
17:00 - 18:00 J6E2 Bram Appels
Olivier Pessers
KG 4 - AB
17:00 - 18:00 J6E3 Finn Dooren KG 4 - AB
17:00 - 18:00 J6E4 Thomas Villevoye
Yfke Buyink
KG 4 - AB
17:00 - 18:00 J8E1 Maartje Verhuizen KG 5 - CD
17:00 - 18:00 J8E2 Joost Eekelaar
Clement Ongenae
KG 5 - CD
17:00 - 18:00 J8E3 Thijmen de Kock MKG 1
17:00 - 18:00 M6E1 Babette Schraven KG 4 - CD
17:00 - 18:00 M6E2 Merel Dirks
Simone Appeldoorn-hoefnagels
Floortje van Gorp
KG 4 - CD
17:00 - 18:00 M6E3 Jan de Hoon KG 4 - CD
17:00 - 18:00 M6E4 Arthur van Houts KG 4 - CD
17:00 - 18:00 M6E5 Pleun Janssen
Nina Hagen
KG 5 - AB
17:00 - 18:00 M6E6 Rona van Korven
Sanne van Dommelen
KG 5 - AB
17:00 - 18:00 M6E7 Elles van der Sanden
Noortje Bogers
KG 5 - AB
17:00 - 18:00 M6E8 Elke Jagt
Iris van Andel
KG 5 - AB
17:00 - 18:00 M8E1 Michel van den Broek KG 6 - AB
17:00 - 18:00 M8E2 Maud Tijnagel
Renger Brouwer
KG 6 - AB
17:00 - 18:00 M8E3 Eline Duijvestijn
Femke Smulders
KG 6 - CD
17:00 - 18:00 M8E4 Floor Roks KG 6 - CD
17:00 - 18:00 M8E5 Romee van den Kerkhof KG 7 - AB
17:00 - 18:00 M8E6 Fleur de Kroon KG 7 - AB
17:00 - 18:00 M8E7 Esmée Kienhuis KG 7 - CD
17:00 - 18:00 M8E8 Bibi Nummelin KG 7 - CD
17:30 - 19:00 JC02 Mike Reuser
Eric Willems
Nicolaï Jurgens
KG 2 - AB Maandag26/11 MD1
17:30 - 19:00 JC05 Joost Donders
Luc Daniels
KG 1 - AB
17:30 - 19:00 JD02 Dirk-Jan van Huijkelom
Dave Wijdemans
KG 2 - CD
17:30 - 19:00 JD04 Joost Roelin
Thijs van Hettema
KG 1 - CD
17:30 - 18:30 MA01 Toni Marks
Joep van der Coelen
KG 3 RABO - AB
17:30 - 19:00 MC01 Robin van der Tol KG 3 RABO - CD
18:00 - 19:30 JC01 Joep van Nuland
Dale Hutchinson
KG 4 - AB
18:00 - 19:30 JC03 Wim Rens KG 5 - AB
18:00 - 19:30 JD01 Teun Specken
Bart Neutkens
KG 4 - CD
18:00 - 19:30 JD03 Michiel de Beer KG 5 - CD
18:00 - 19:00 MB11 Dani van Dijk
Bas van der Steen
KG 7 - AB
18:00 - 19:30 MB13 Freek van der Aa KG 7 - CD
18:00 - 19:00 MC03 Lotte van Huijkelom
Roy Coehorst
KG 6 - CD
18:00 - 19:30 MC08 Maykel Geerts KG 6 - AB
18:30 - 20:00 MD01 Bart Ghering
Sophie de Boon
KG 3 RABO - AB
19:00 - 20:30 JA02 Noëlle Lansink
Jeroen Rasenberg
KG 2 - AB
19:00 - 20:30 JA03 Gareth r Furlong KG 1 - AB
19:00 - 20:30 JA04 Dale Hutchinson KG 1 - CD
19:00 - 20:30 JB02 Joost Eekelaar
Robine IJsenbrant
KG 2 - CD
19:00 - 20:00 JC04 Erik Kienhuis KG 6 - CD
19:00 - 20:30 MA10 Dani van Dijk KG 7 - AB
19:00 - 20:30 MB01 Jip Dassen
Jaap Groels
KG 3 RABO - CD
19:30 - 21:00 JB01 Coen Specken
Daan Specken
KG 4 - CD
19:30 - 21:00 JB03 Mike Keyner
Lysanne van Dorp
KG 5 - AB
19:30 - 21:00 JB04 Céline Haens KG 5 - CD
19:30 - 21:00 JB05 Bart van Hettema KG 6 - AB
19:30 - 21:00 MA06 Freek van der Aa KG 7 - CD
20:00 - 21:30 JA01 Boyd Dercksen
Tim Cross
KG 4 - AB
20:00 - 21:30 MA01 Joep van der Coelen
Toni Marks
KG 3 RABO - AB
20:00 - 21:00 MA08 Harry Villevoye KG 6 - CD
20:30 - 22:00 HJ01 KG 3 RABO - CD Matthijs de Schwartz
20:30 - 22:00 Recreanten Jaap Schuller KG 1 Claudia van den Brekel
20:30 - 22:00 Recreanten Jaap Schuller
Kais Khanfir
KG 2 Claudia van den Brekel 26/11
20:30 - 22:00 Recreanten Kais Khanfir KG 1 Claudia van den Brekel
21:00 - 22:30 HT2 Trainingsgroep KG 4 - CD Bart Neutkens
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:30 Sportklas Trainingsgroep KG 3 RABO Willemijn Reinders
16:00 - 17:30 Kinderstad Trainingsgroep KG 1 Wout Jansen
16:00 - 17:30 MD01 Roy Bax
Bart Ghering
KG 2 - AB
16:30 - 18:30 H01 KG 3 RABO Jeroen Delmee
17:00 - 22:00 KT Jeugd Trainingsgroep KG 2 - CD Kai Zaoui
17:00 - 18:30 MA01 Toni Marks
Roy Bax
KG 4 - AB
17:00 - 18:00 MD06 Dewi Janssens KG 4 - CD
17:00 - 18:00 MD09 Willemijn Wolfs KG 6 - CD
17:00 - 18:30 MD10 Evi Geloudemans
Inge Geloudemans
KG 5 - AB
17:00 - 18:00 MD11 Lotte van Ruitenburg
Thom Kuijsters
KG 5 - CD
17:00 - 18:30 MD13 Darrick van Dieren
Paul Staps
KG 6 - AB
17:30 - 19:00 MC02 Roos Driessen
Marijn Franken
KG 1 - AB
17:30 - 18:30 MD05 Remco van Buren KG 2 - AB
17:30 - 19:00 MD12 Liz Vermeulen
Noa Lindeman
KG 1 - CD
18:00 - 19:30 MB03 Marcel Pellikaan
Etienne Dielen
KG 6 - CD
18:00 - 19:00 MB08 Thom Kuijsters KG 5 - CD
18:00 - 19:30 MB12 Teun Smulders KG 7 - AB
18:00 - 19:00 MD07 Max Scheepers
Roel Scheepers
KG 4 - CD
18:30 - 19:00 MB04 Jip Suijs KG 3 RABO - CD
18:30 - 20:00 MB09 Willem de Beer KG 7 - CD
18:30 - 20:00 MC01 Jeroen den Boer
Marlou Blaas
KG 4 - AB
18:30 - 20:00 MD02 Frank Sanders
Fréderique Zandbergen
KG 5 - AB
18:30 - 20:00 MD03 Bart de Ruijter
Mike Kriellaars
KG 6 - AB
18:30 - 19:30 MD04 Remco van Buren
Marcel Leijten
KG 2 - AB geannuleerd voor 27/11
19:00 - 21:00 D01 KG 3 RABO Martin vd.Rakt
19:00 - 20:30 MA02 Jurgen van Herp KG 1 - AB
19:00 - 20:30 MB02 Maud van der Heijden KG 1 - CD
19:00 - 20:00 MB04 Jip Suijs KG 4 - CD
19:00 - 20:00 MB07 Marijn Franken KG 5 - CD
19:30 - 20:30 MA07 Marcel Pellikaan
Marc de Kok
KG 6 - CD
19:30 - 21:00 MA09 Aart van Stiphout KG 7 - AB
19:30 - 20:30 MB05 Ray van der List KG 2 - AB
20:00 - 22:00 H01 KG 4 Jeroen Delmee
20:00 - 21:00 MA03 Tim Koot
Marielle Ammann
KG 5 - AB
20:00 - 21:00 MA04 Marijn Franken KG 5 - CD
20:00 - 21:30 MA05 Rob Feenstra KG 7 - CD
20:00 - 21:00 MB06 Hans Hermens KG 6 - AB
20:30 - 22:00 D02 KG 2 - AB Marith van den Wittenboer
20:30 - 22:00 D04 KG 1 - AB Irene Dekker
20:30 - 22:00 D05 KG 1 - CD Feline de Vries
20:30 - 22:00 DJ01 KG 6 - CD Eva Mohringer
21:00 - 22:30 D03 KG 3 RABO - CD Annemarie Hoefnagels
21:00 - 22:30 D06 KG 5 - AB Minke van Voorthuijsen
21:00 - 22:30 D07 KG 5 - CD Annabel van Deursen
21:00 - 22:30 D10 KG 6 - AB Sofia Schampers
21:00 - 22:30 H05 KG 3 RABO - AB Jasper Stiphout
21:00 - 22:30 H10 KG 7 - AB Tom McAllister
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Extern Verhuur MKG 1 Rene Dinant
15:30 - 16:30 Hockeyschool Trainingsgroep KG 3 RABO - AB Roy Bax Toni Marks
16:00 - 17:30 Kinderstad Trainingsgroep KG 1
16:00 - 17:00 TG Jongste Jeugd Trainingsgroep KG 2 - CD Frederique Robben, Nova Brouwer, Thom Kuijsters, Luca van Buren, Livia Andrade Lopes, Pleun Starink, Liz Thijs, Ella Kovac en Sophie Mertens
16:00 - 17:00 J3F1 Pleun Soudant
Karlijn Donkers
KG 5 - AB
16:00 - 17:00 J3F2 Joris Bonants KG 5 - CD
16:00 - 17:00 J3F3 Floor van Rijsewijk
Evie de Baar
KG 5 - CD
16:00 - 17:00 J6E5 Tim Delmée
Dennis Kras
KG 4 - CD
16:00 - 17:00 J6E6 Guus Smulders
Ivo Wintels
KG 4 - CD
16:00 - 17:00 M3F1 Annemarie Hoefnagels
Jan de Hoon
KG 5 - AB
16:00 - 17:00 M3F2 Erik van Zundert
Daan Verhoeven
KG 5 - AB
16:00 - 17:00 M3F3 Kiki van Belkom
Zoë Weeterings
KG 5 - AB
16:00 - 17:00 M3F4 Joyce van Laarhoven
Bodil van den Dungen
KG 5 - CD
16:00 - 17:00 M3F5 Julia Van Rooij
Isa Kriellaars
KG 5 - CD
16:00 - 17:00 M6E10 Susanne Verschuuren
Femke Smulders
KG 4 - AB
16:00 - 17:00 M6E11 Eline Duijvestijn KG 4 - AB
16:00 - 17:00 M6E12 Fréderique Koenen
Indy Buyink
KG 4 - AB
16:00 - 17:00 M6E13 Emma Boonmann
Guusje Beijsens
KG 4 - CD
16:00 - 17:00 M6E14 Maud Tooten KG 4 - CD
16:00 - 17:00 M6E9 Maartje Verhuizen KG 4 - AB
16:00 - 17:00 Munkey Lieke Mols
Joyce Damen
Thom Kuijsters
Calvin Wormer
Max Peeters
Sander Peijen
Sam Spijkers
KG 2 - AB
16:30 - 18:00 D01 KG 3 RABO Martin vd.Rakt
17:00 - 18:00 J6E1 Cengo Ulusan
Arthur van Houts
KG 5 - CD
17:00 - 18:00 J6E2 Mark van Kempen KG 5 - CD
17:00 - 18:00 J6E3 Sjoerd de Sevaux KG 5 - CD
17:00 - 18:00 J6E4 Ivo Wintels
Guus Smulders
KG 5 - CD
17:00 - 18:00 J8E1 Maartje Verhuizen KG 2 - AB
17:00 - 18:00 J8E2 Clement Ongenae
Joost Eekelaar
KG 2 - AB
17:00 - 18:00 J8E3 Thijmen de Kock KG 2 - CD
17:00 - 18:00 M6E1 Babette Schraven KG 6 - AB
17:00 - 18:00 M6E2 Puck van Esch
Laura Smolders
KG 6 - AB
17:00 - 18:00 M6E3 Jan de Hoon KG 6 - AB
17:00 - 18:00 M6E4 Anna-fleur de Beer
Dagmar Wolters
KG 6 - AB
17:00 - 18:00 M6E5 Floortje Rodenburg KG 6 - CD
17:00 - 18:00 M6E6 Sanne van Dommelen
Thijs van Hettema
KG 6 - CD
17:00 - 18:00 M6E7 Noortje Bogers
Elles van der Sanden
KG 6 - CD
17:00 - 18:00 M6E8 Roos Bogaers
Godelief Hoogers
KG 6 - CD
17:00 - 18:00 M8E2 Almir Muharemovic
Carlijn Emma Boerdijk
KG 2 - CD
17:00 - 18:00 M8E3 Femke Smulders
Eline Duijvestijn
KG 4 - AB
17:00 - 18:00 M8E4 Teun Roks KG 4 - AB
17:00 - 18:00 M8E5 Isa Brocken
Emma Sprengers
KG 4 - CD
17:00 - 18:00 M8E6 Roos de Rooij
Sarah Watkins
KG 4 - CD
17:00 - 18:00 M8E7 Esmée Kienhuis
Amy Smeekens
KG 5 - AB
17:00 - 18:00 M8E8 Mikki Goossens
Marije Evers
KG 5 - AB
17:00 - 18:00 MD08 Sabine Appels
Koen van der Velden
KG 7 - AB
17:30 - 18:30 JD03 Rik Groenhorst
Sander Peijen
KG 1 - AB
17:30 - 18:30 JD04 Joost Roelin
Thijs van Hettema
Joyce Damen
KG 1 - CD
18:00 - 19:30 JB01 Daan Specken
Gareth r Furlong
KG 2 - AB
18:00 - 19:30 JC01 Joep van Nuland KG 3 RABO - AB
18:00 - 19:30 JC02 Nicolaï Jurgens
Eric Willems
KG 3 RABO - CD
18:00 - 19:00 JC05 Calvin Wormer
Sam Spijkers
KG 5 - CD
18:00 - 19:30 JD01 Thijs Schraven
Teun Specken
KG 4 - AB
18:00 - 19:30 JD02 Gijs Smits
Dave Wijdemans
KG 4 - CD
18:00 - 19:00 M8E1 Roy Coehorst MKG 1
18:00 - 19:30 MC03 Iris van Huijkelom
Coen Jongbloets
KG 2 - CD
18:00 - 19:00 MC04 Arjan Lemmers KG 6 - CD
18:00 - 19:00 MC09 Hubert Schuncken
Tessa Schuncken
Lieke Mols
KG 7 - AB
18:00 - 19:00 MC10 Freek van der Aa
Marc Weeterings
KG 7 - CD
18:00 - 19:00 MC11 Nikki van Loon
Ruud Beerens
Jurgen van Gorp
KG 6 - AB
18:00 - 19:00 MC13 Lotte Luiken
Max Peeters
KG 5 - AB
18:30 - 19:30 JC03 Rik Groenhorst
Sander Peijen
Sam Spijkers
KG 1 - AB
18:30 - 19:30 JC04 Teun Smulders
Joyce Damen
KG 1 - CD
19:00 - 20:00 MB10 Martijn van de Wouw KG 6 - AB
19:00 - 20:00 MB13 Freek van der Aa MKG 1
19:00 - 20:00 MC05 Lotte Luiken
Max Peeters
KG 5 - AB
19:00 - 20:00 MC06 Marcel van Vugt KG 5 - CD
19:00 - 20:00 MC07 Nard Beekmans KG 7 - AB
19:00 - 20:00 MC08 Maykel Geerts KG 7 - CD
19:00 - 20:00 MC12 Marcel Jans KG 6 - CD
19:30 - 21:00 JA01 Gareth r Furlong KG 2 - AB
19:30 - 21:00 JA02 Jeroen Rasenberg
Noëlle Lansink
KG 2 - CD
19:30 - 20:30 JA03 Gareth r Furlong
Rik Groenhorst
KG 1 - AB
19:30 - 20:30 JA04 Dale Hutchinson
Rik Groenhorst
KG 1 - CD
19:30 - 20:30 JB03 Lysanne van Dorp
Mike Keyner
KG 4 - CD
19:30 - 21:00 MB01 Jaap Groels
Jip Dassen
KG 4 - AB
20:00 - 22:00 D01 KG 3 RABO Martin vd. Rakt
20:00 - 21:00 JB04 Gerwin Roks
Ferenc de Kock
KG 5 - AB
20:00 - 21:00 JB05 Bart van Hettema KG 5 - CD
20:00 - 21:00 MA06 Freek van der Aa MKG 1
20:30 - 22:00 D08 KG 6 - AB Margot Krielaart
20:30 - 22:00 D09 KG 6 - CD Wieteke de Jong
20:30 - 22:00 D11 KG 7 - AB Marleen van den Eijnden
20:30 - 22:00 D13 KG 7 - CD Leeteke Ghering
20:30 - 22:00 DA KG 1 - AB Babette Schraven
20:30 - 22:00 DJ03 MKG 2 Noa Somers
20:30 - 22:00 HJ01 KG 4 - CD Matthijs de Schwartz
20:30 - 22:00 HV LA KG 1 - CD Olav Spijkers
21:00 - 22:30 DJ02 KG 5 - AB Freeke Hoorweg
21:00 - 22:30 DJ04 KG 5 - CD Pleun van de Rande
21:00 - 22:30 H03 KG 4 - AB Stijn Dekkers
21:00 - 22:30 H08 KG 2 - AB Simon van Kordelaar
21:00 - 22:30 H09 KG 2 - CD Constantijn Viezee
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:30 Sportklas Trainingsgroep KG 3 RABO Willemijn Reinders
16:00 - 17:30 Kinderstad Trainingsgroep KG 1 Wout Jansen
16:30 - 18:30 H01 KG 3 RABO Jeroen Delmee
16:30 - 17:30 Opkweektraining 8-tallen Bart Neutkens
Jeroen den Boer
KG 2 - AB
17:00 - 18:30 MB01 Roy Bax KG 4 - AB
17:00 - 18:30 MD04 Daphne Castricum
Meeke Zemack
KG 6 - AB 29/11 17.00 tot 18.00 uur
17:00 - 18:00 MD10 Sanna Lindeman KG 6 - CD
17:30 - 18:30 MB09 Anne Neggers
Nona van Berkel
KG 5 - AB
17:30 - 18:30 MB12 Nona van Berkel
Teuntje Jacobs
KG 5 - CD
17:30 - 19:00 MC02 Martin Boudestein
Roos Driessen
KG 4 - CD
17:30 - 18:30 MD03 Cora Cijvat
Bart Neutkens
KG 2 - AB Donderdag 14 maart van 17:00-18:30 uur wedstrijd op KG2 Tilburg MD03 - Goirle
18:00 - 19:00 MB04 Jip Suijs KG 1 - CD
18:00 - 19:30 MB07 Harry Smulders KG 6 - CD
18:00 - 19:30 MB08 Ali Salah KG 7 - CD
18:00 - 19:00 MD13 Remco Manders
Harold van Bragt
KG 1 - AB
18:30 - 20:00 JB02 Robine IJsenbrant
Joost Eekelaar
KG 2 - AB
18:30 - 20:00 JC01 Michiel Ellenbroek KG 2 - CD
18:30 - 19:30 M8E1 MKG 1 Stijn Scheffers
18:30 - 19:30 MB03 Etienne Dielen
Marcel Pellikaan
KG 6 - AB
18:30 - 20:00 MB05 Ray van der List KG 5 - CD
18:30 - 20:00 MB11 Dani van Dijk
Bas van der Steen
KG 5 - AB
18:30 - 20:00 MC01 Marlou Blaas
Roy Bax
KG 4 - AB
18:30 - 20:00 MD01 Bart Ghering
Sophie de Boon
KG 3 RABO - AB
18:30 - 20:00 MD02 Mikki Roberts
Frank Sanders
KG 3 RABO - CD
19:00 - 20:30 MA02 Jurgen van Herp KG 1 - AB
19:00 - 20:30 MA03 Tim Koot
Marielle Ammann
KG 1 - CD
19:00 - 20:30 MB02 Martin Boudestein KG 4 - CD
19:30 - 21:00 MA04 Ko Andriessen
Hans Krielaart
KG 7 - AB
19:30 - 21:00 MA07 Marcel Pellikaan
Marc de Kok
KG 6 - AB
19:30 - 21:00 MA08 Harry Villevoye KG 6 - CD
19:30 - 21:00 MB06 Ali Salah KG 7 - CD
20:00 - 21:30 D02 KG 2 - CD Marith van den Wittenboer
20:00 - 22:00 H01 KG 3 RABO Jeroen Delmee
20:00 - 21:30 MA01 Joep van der Coelen
Roy Bax
KG 4 - AB
20:00 - 21:00 MA05 Rob Feenstra
Evert van Ierland
KG 2 - AB
20:00 - 21:00 MA09 Aart van Stiphout KG 5 - CD
20:00 - 21:00 MA10 Dani van Dijk KG 5 - AB
20:30 - 22:00 DD Competitie KG 1 Ilona Elings
20:30 - 22:00 H02 KG 4 - CD Joeri Wouters
20:30 - 22:00 HV LB MKG 1 Geert Donker
21:00 - 22:30 H03 KG 5 - AB Stijn Dekkers
21:00 - 22:30 H04 KG 2 - AB Xavier van Eijden
21:00 - 22:30 H06 KG 5 - CD Merijn Adams
21:00 - 22:30 H07 KG 6 - AB Lex Marse
21:00 - 22:30 H11 KG 6 - CD Nard Schrama
21:00 - 22:30 HVB KG 7 - AB Jeroen Damen
21:30 - 23:00 HVA KG 2 - CD Thijs Schraven
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Kinderstad Trainingsgroep KG 1 Wout Jansen
16:00 - 18:30 KT Jongste Jeugd Trainingsgroep MKG 1 Karlijn Heeren
16:30 - 17:30 Hockeyschool Trainingsgroep KG 4 - CD Roy Bax
17:00 - 18:30 JA01 Boyd Dercksen
Bas Scheer
KG 3 RABO - AB
17:00 - 18:30 JB01 Coen Specken
Gareth r Furlong
KG 3 RABO - CD
17:00 - 18:30 JD01 Teun Specken
Vincent Langenhuijsen
KG 4 - AB
17:00 - 18:30 MC13 Jaap Hoogveld KG 7 - AB
17:30 - 18:30 Hockeyschool Trainingsgroep KG 4 - CD Roy Bax
17:30 - 19:00 MC09 Anne Tooten KG 5 - CD
17:30 - 19:00 MD05 Renger Brouwer KG 1 - AB
17:30 - 19:00 MD06 Burney Van Leenen
Dick Siemerink
KG 1 - CD
17:30 - 19:00 MD07 Tijmen Leijen
Roel Scheepers
Patrick van den Hoek
KG 2 - AB
17:30 - 19:00 MD08 Kas Hermens
Hans Hermens
KG 2 - CD
17:30 - 19:00 MD09 Willemijn Wolfs KG 5 - AB
17:30 - 19:00 MD11 Mimi Akkermans
Florine de Ruijter
KG 6 - AB
18:00 - 19:00 MD12 Indy de Rooij
Britt Geerts
KG 6 - CD
18:30 - 19:30 TG Jeugd Trainingsgroep KG 7 - AB Jaap Hoogveld
19:00 - 21:00 D01 KG 3 RABO Martin vd.Rakt
19:00 - 21:00 H01 KG 4 Martin vd.Rakt
19:00 - 20:30 MB10 Martijn van de Wouw KG 5 - AB
19:00 - 20:30 MC04 Arjan Lemmers
Tim Geloudemans
KG 1 - AB
19:00 - 20:30 MC05 Marleen van den Berg
Iris Schrameyer
KG 1 - CD
19:00 - 20:30 MC06 Marcel van Vugt KG 2 - AB
19:00 - 20:30 MC07 Isa van Lierop
Nienke Schuuring
KG 2 - CD
19:00 - 20:30 MC10 Britt Geerts
Indy de Rooij
KG 6 - CD
19:00 - 20:30 MC11 Nikki van Loon
Ruud Beerens
KG 6 - AB
19:00 - 20:30 MC12 Marcel Jans KG 5 - CD
20:30 - 22:00 D12 KG 1 - CD Charlotte Pijnenburg
20:30 - 22:00 DJ01 KG 2 - AB Eva Mohringer
20:30 - 22:00 DJ03 KG 2 - CD Noa Somers