Commissies

01. Bestuur

Rob Kluyt
Voorzitter
 
Mayke Brouwers
Secretaris
 
Patricia Bus-Maas
Penningmeester
 
Willem Gassner
Tophockey
 
Ingeborg Beesems-janmaat
Breedtehockey
 
Chris Huisman
Externe betrekkingen
 
Floris van der Heijden
Recreatie
 
Marieken Horvers
Communicatie en PR

02. Verenigingsmanager

Harrie de Kort
06 - 4043 3317
 
Ton Spaninks
Officemanager
 

03. Ledenadministratie

Monique Loos
Voorzitter, Algemene zaken, Tophockey
Monique Loos
Financieel, Contributie en Aanmaningen
Christel de Kok
Senioren en Veteranen
Dimitri Musters
Jongste Jeugd
Monique Loos
Zaalhockey, Scheidsrechters, Coaches en Vrijwilligers
Monique Loos
Recreanten, jeu de boule
Simone Willems
Jeugd

04. Vertrouwenscontactpersonen

Nelleke Boelhouwer
Vertrouwenscontactpersoon
Esther de Beer
Vertrouwenscontactpersoon

05. VeiligSportKlimaat (VSK)

Algemeen

Irene Dekker
Voorzitter
Ton Spaninks
Algemeen
Mireille de Smet
Algemeen

VerklaringOmtrentGedrag (VOG)

Odette Moschner
Algemeen

06. Horeca

Marco Peek
Gastvrij HC Tilburg

07. Sponsoring

Patrick van den Hoek
Voorzitter
Geert Loevendie
Secretaris
Addie de Jong
Penningmeester
Jeroen Beurskens
Accountmanagement
Nard Schrama
Accountmanagement
Gerwin Vos
Accountmanager
Frans van Ierland
Accountmanager

08. Media en Communicatie

Natasja Staal
Voorzitter
Wineke van Aalten
Nieuwsbrief en social media
Geertje Braam
Content website en evenementen

09. Narrowcasting

Rogier Balk
Algemeen
Joop Ongenae
Algemeen

10. ICT

Stephan Lampe
Algemeen
Joost van Dijk
Algemeen
Kais Khanfir
Algemeen
Henk Kruize
Algemeen

11. Archief

Bernard Verbunt
Algemeen
Ton Groels
Algemeen
Ed de Roos
Algemeen

12. Materialen

Lars Depmann
Voorzitter
Lars Depmann
Keepersmateriaal en maskers
Koen Eversteijn
Keepersmateriaal en maskers
Bart Ghering
Keepersmateriaal en maskers

13. Scheidsrechters

Marc Vintges
Jeugd
Martin van der Wind
Jeugd
Kais Khanfir
Senioren
Jorrit Peters
Opleiding
Ron Gielen
Technische ondersteuning
Karl Mulder
Algemeen

14. Evenementen

Familietoernooi

Karen de Roos
Coördinator
Ingrid Krielaart
Algemeen
Ellen Smulders-Ketelaars
Algemeen
Angelique Ackens-Venmans
Algemeen

HCTD

Erik van Zundert
Algemeen

JEC 2.0

Nancy Dielen
Voorzitter
Eric van Rijn
Secretaris
Erwin Donders
Penningmeester
Simone van de Velde
Algemeen
Laurens van Dongen
Algemeen
Ronald Daems
Algemeen
Josien Hamers
Algemeen

MiniSlotDag

Louis van Stralendorff
Voorzitter
Hubert Verster
Penningmeester
Rebecca van Emden
Algemeen
Nard Beekmans
Algemeen
Wieke Vrins
Algemeen
Bas Bierens
Algemeen
Ingeborg Esseling
Algemeen

NK Shoot Out

Joost Eekelaar
Voorzitter
Francis Borsten
Algemeen
Tom Rietbergen
Algemeen
Evelien Smits
Algemeen
Lysanne van Dorp
Algemeen

TCR International Kruikentournament

Karin Houweling
Voorzitter
Wieteke de Jong
Secretaris
Cilla Kleijn-Werkman
Penningmeester
Fer Finders
Sponsoring
Lenneke de Jong
Performance en Design
Rick Houweling
Sponsoring

15. Jeu de Boules - La Boule Progressive

Frank Verschuuren
Voorzitter
Susanne van Raamsdonk
Secretaris
Henk van Opstal
Penningmeester
Monique van Stappershoef
Algemeen

16. Zaalhockey

Ingrid Krielaart
Voorzitter
Danielle Leusink
Penningmeester
Frank Verlinde
Scheidsrechters
Danielle Leusink
Zaalwachten
Annie Jansen van der Sligte
Wedstrijdplanning
Frank Schuermans
communicatie en algemeen
Daniëlle Daems
Algemeen

17. Jeugd

Pascal Claveaux
Hockey Technisch Jeugdmanager
 

Jeugdcommissie

Harry Smulders
Voorzitter
 
Remco Wijngaarden
Secretaris
 
Annie Jansen van der Sligte
Wedstrijdplanning
 
Mireille de Smet
Wedstrijdplanning
 
Ellen Smulders-Ketelaars
Lijncoördinator jongens A en B
 
Joost Eekelaar
Lijncoördinator jongens C en D
 
Bianca Simjouw - Fouchier
Lijncoördinator meisjes A
 
Pascale Bauer
Lijncoördinator meisjes B
 
Hadeline Vorselaars-Rietbergen
Lijncoördinator meisjes C
 
Renger Brouwer
Lijncoördinator meisjes D
 
Dick Siemerink
Lijncoördinator meisjes D
 
Albertine Koops-staas
Gastoudercoördinator
 

Jongste Jeugd

Cengo Ulusan
Voorzitter
 
Mark Jansen
Secretaris
 
Tony Goewie
Wedstrijdplanning
 
Dennis Kras
Lijncoördinator MUNKEY (G-jeugd)
 
Michelle Harts
Lijncoördinator 8-tal teams (E8 jeugd)
 
Brenda van Roosmalen
Lijncoördinator 6-tal teams (E6 jeugd)
 
Jessica de Korte-Roomer
Lijncoördinator 3-tal teams (F jeugd)
 
Jeroen Eversdijk
Lijncoördinator 6-tal teams (E6 jeugd)
 
Dennis Kras
lijncoördinator trainingsgroep jongste jeugd
 

Keepersschool

Kai Zaoui
Coördinator

18. Senioren

Elftal Dames

Nicolle Gielen
Algemeen

Elftal Heren

Aart Beerens
Algemeen
Wouter Marks
Algemeen
Frank Kampschreur
Algemeen

Jong Senioren

Annemieke van der Zand
Algemeen
Monique Haans
Algemeen
Daniëlle Bosmans
Algemeen

Wedstrijdsecretariaat Senioren

Ron Gielen
Wedstrijdplanning
Frank van Sprang
Wedstrijdtafel

20. Grote Club Actie

Jaap Kasdorp
Algemeen

21. Tophockey

Willem Gassner
Voorzitter
 
Tim Delmée
Secretaris
 
Bart Neutkens
Technisch Manager
Loek Ghering
Lijncoördinator H1/H2
 
Karl Moschner
Tophockey dames en meisjes
 
Tim Delmée
Lijncoördinator Jongens ABCD
 
Jeroen den Boer
Lijncoördinator meisjes ABCD
 
Willemijn Reinders
Hockey school
 
Willemijn Reinders
Topsportklas
 
Paul Schoutens
Algemeen
Carlo van Pelt
Communicatie
 

22. Financieel Advies Commissie

Linda van Hoof

Leo van Loo

Ton van Abeelen

23. Recreanten

Geert Donker

24. EHBO Commissie

Myriam Arends
Coördinator
Albertine Koops-staas

Francis Borsten

25. Vrijwilligers Commissie

Saskia Brock
Voorzitter
Joris de Kort
Algemeen
Jeroen Eversdijk
Algemeen
Rebecca van Emden
Algemeen