Wedstrijden

Meisjes A
MA01 - hdm MA1
12:10
Uit
MA02 - HOCO MA1
15:50
Uit
MA03 - ZwartWit MA3
12:30 - KG 1
Thuis
Fluiten: D04
MA04 - Goirle MA2
09:00 - KG 6
Thuis
Fluiten: Nienke Kafoe en Marijn Rietbergen
MA05 - HOCO MA3
17:30 - KG 3 RABO
Thuis
Fluiten: Hannah van Schoubroeck en Veerle van Lieshout
MA06 - Vlijmen MA2
14:30
Uit
MA07 - MHC Udenhout MA2
16:00 - KG 6
Thuis
MA07 - MHC Udenhout MA2
16:00
Uit
MA08 - H.O.D. MA6
15:50
Uit
MA09 - MOP MA4
09:40 - KG 7
Thuis
Fluiten: DJ07
Meisjes B
MB01 - NMHC MB1
12:10 - KG 3 RABO
Thuis
MB02 - Des MB1
12:00
Uit
MB03 - Were Di Tilburg MB2
15:00 - KG 4
Thuis
Fluiten: Tim Geloudemans en Mathijs Balk
MB04 - Drunen MB2
11:45
Uit
MB05 - Oranje-Rood Oranje-Rood MB5
16:00 - KG 1
Thuis
Fluiten: Thomas Loos en Marijn Rietbergen
MB06 - Vlijmen MB1
Afgelast
Thuis
MB07 - Basko MB2
10:45 - KG 1
Thuis
Fluiten: D14
MB08 - MHC Udenhout MB1
14:15 - KG 2
Thuis
MB08 - MHC Udenhout MB1
14:15
Uit
MB09 - DDHC MB3
13:10 - KG 7
Thuis
Fluiten: Ester Gommers en Fleur Flipse
MB10 - Bommelerwaard MB4
16:00
Uit
MB11 - Warande MB5
16:00
Uit
MB13 - Oss MB8
13:20
Uit
Meisjes C
MC01 - Push MC1
12:10 - KG 4
Thuis
Fluiten: Ronald Daems en Toine Marsé
MC02 - Push MC2
10:20
Uit
MC03 - Liberty MC1
12:50
Uit
MC04 - Den Bosch MC3
14:00
Uit
MC05 - HCGR MC1
15:45 - KG 4
Thuis
Fluiten: Luna Salters
MC06 - Eindhoven MC3
14:15 - KG 1
Thuis
Fluiten: Quinty van Vugt
MC07 - Oirschot MC3
12:15
Uit
MC08 - HCGR MC2
10:35
Uit
MC09 - Berkel Enschot Berkel-Enschot MC5
10:30
Uit
MC10 - Hilvarenbeek MC4
16:40 - KG 7
Thuis
Fluiten: Irene Burghout
MC11 - Waalwijk MC3
10:30
Uit
MC12 - Tempo MC5
11:25 - KG 7
Thuis
Fluiten: MB09
Meisjes D
MD01 - Pelikaan MD1
10:25 - KG 4
Thuis
Fluiten: Hans Krielaart
MD02 - Den Bosch MD3
12:10
Uit
MD03 - Hilvarenbeek MD1
09:00 - KG 1
Thuis
Fluiten: Carmen Akkermans
MD04 - Waalwijk MD1
16:00 - KG 2
Thuis
Fluiten: Indy Jacobs
MD05 - Best MD2
10:45 - KG 6
Thuis
Fluiten: Anne Tooten
MD06 - Warande MD2
16:20
Uit
MD07 - Oirschot MD2
14:55 - KG 7
Thuis
Fluiten: Tom Foesenek
MD08 - Waalwijk MD2
10:30
Uit
MD09 - Berkel Enschot Berkel-Enschot MD4
12:30 - KG 6
Thuis
Fluiten: Fleur de Kroon
MD10 - Vlijmen MD3
12:00
Uit
MD11 - MHC Udenhout MD3
14:15 - KG 6
Thuis
Fluiten: Floortje van Gorp
MD12 - Push MD12
08:30
Uit
Meisjes E
M6E1 - Were Di Tilburg M6E1
09:35 - MKG 1
Thuis
M6E2 - Waalwijk M6E1
09:00
Uit
M6E3 - HC Tilburg M6E4
10:35 - MKG 2
Uit
M6E4 - HC Tilburg M6E3
10:35 - MKG 2
Thuis
M6E5 - HOCO M6E2
10:35 - MKG 1
Thuis
M6E6 - Des M6E2
08:45
Uit
M6E7 - Drunen M6E2
11:35 - MKG 2
Thuis
M8E1 - MOP M8E2
09:00
Uit
M8E2 - Des M8E1
09:00 - KG 3 RABO
Thuis
M8E3 - Berkel Enschot Berkel-Enschot M8E1
09:00
Uit
M8E4 - Were Di Tilburg M8E5
09:00 - KG 3 RABO
Thuis
M8E5 - MHC Udenhout M8E1
10:15
Uit
M8E6 - Des M8E2
09:00 - KG 4
Thuis
M8E7 - Des M8E4
10:00
Uit
Meisjes F
M3F1 - Waalwijk MF1
08:45 - KG 7
Thuis
M3F2 - Des MF1
08:45 - MKG 1
Thuis
M3F3 - HC Tilburg MF4
08:45 - MKG 2
Thuis
M3F4 - HC Tilburg MF3
08:45 - MKG 2
Uit
M3F5 - Drunen MF2
09:00
Uit
M3F6 - Des MF2
08:45
Uit
M3F7 - Goirle MF2
08:45 - KG 7
Thuis
M3F8 - Baarlenassau MF1
08:45 - KG 7
Thuis
M3F9 - MHC Udenhout MF1
09:00
Uit
Jongens A
JA01 - Derby JA1
14:00 - KG 3 RABO
Thuis
Fluiten: Martin Verhage en Elisabeth Verschure
JA02 - Berkel Enschot Berkel-Enschot JA1
12:30 - KG 2
Thuis
Fluiten: Michael Metz
JA03 - Oefenwedstrijd JA4
Afgelast
Thuis
Jongens B
JB01 - Maastrichtse Hockey Club MHC JB1
14:00 - KG 4
Thuis
Fluiten: Jorrit Peters en Koen Schilders
JB02 - IJsseloever JB1
12:00
Uit
JB03 - Goirle JB1
14:10
Uit
JB04 - Goirle JB2
10:45 - KG 2
Thuis
Fluiten: Tom Hoepelman
JB05 - ZwartWit JB4
18:00
Uit
Jongens C
JC01 - Push JC1
10:25 - KG 3 RABO
Thuis
Fluiten: Toine Marsé
JC02 - DDHC JC1
10:45
Uit
JC03 - Sint Oedenrode JC1
12:00
Uit
JC04 - Den Bosch JC5
14:00
Uit
Jongens D
JD01 - ZwartWit JD1
08:30
Uit
JD02 - Den Bosch JD3
15:45 - KG 3 RABO
Thuis
Fluiten: Geertje Braam
JD03 - ZwartWit JD3
09:00 - KG 2
Thuis
JD04 - Vlijmen JD1
12:30
Uit
Jongens E
J6E1 - HC Tilburg J6E2
11:35 - MKG 1
Uit
J6E2 - HC Tilburg J6E1
11:35 - MKG 1
Thuis
J6E3 - Goirle J6E1
09:35 - MKG 2
Thuis
J8E1 - MOP J8E1
10:15
Uit
J8E2 - Drunen J8E1
09:00 - KG 4
Thuis
J8E3 - Vlijmen J8E1
09:15
Uit
Jongens F
J3F1 - Des JF1
08:45
Uit
J3F2 - Hilvarenbeek JF1
08:45 - KG 7
Thuis
J3F3 - Goirle JF2
09:00
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
  Team Gespeeld Punten